Sunlit Stylishly Restored Victorian Home

  • 120 m²

Sunlit Stylishly Restored Victorian Home ligger i Fallowfield område og tilbyder moderne bekvemmeligheder i førsteklasses omgivelser.

Et fuldt udstyret køkken er tilgængelig i hver enhed.

Indkvarteringen er 4 km fra City of Manchester Stadium og 2 km fra Manchester-museet. Sådanne vigtige seværdigheder i Manchester, såsom Platt Fields-parken ligger lige i nærheden. Grill bar Nayaab Buffet Restaurant er ca. 450 meter fra denne indkvartering. Sunlit Stylishly Restored Victorian Home har opholdsværelser tæt på Church of the Holy Innocents and St James. Den nærmeste lufthavn er Manchester, ca. 5 km væk.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Sunlit Stylishly Restored Victorian Home Manchester
4 Bedroom, 3 Bathrooms With Parking
pris kun for mobil

4 Bedroom, 3 Bathrooms With Parking

10
Enestående 2 anmeldelser
367 m fra overnatningsstedet
Luxury Home Central Location
pris kun for mobil

Luxury Home Central Location

702 m fra overnatningsstedet
USD 180 USD 162
pr. nat
Mcrshared House-Big Bedroom Sleeps 3
pris kun for mobil

Mcrshared House-Big Bedroom Sleeps 3

4.7
Passende 3 anmeldelser
810 m fra overnatningsstedet
USD 137 USD 123
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi på offentlige områder

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    På værelser

    • Varme
    • Patio
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • ❓
      Hvad er de mest populære turistattraktioner i nærheden af Sunlit Stylishly Restored Victorian Home?
      Du kan besøge Platt Fields-parken, som ligger i nærheden af Sunlit Stylishly Restored Victorian Home.
    • ❓
      Er der Wi-Fi på Sunlit Stylishly Restored Victorian Home?
      Ja, gæsterne i Sunlit Stylishly Restored Victorian Home kan benytte sig af Wi Fi i offentlige områder.
    • ❓
      Er der nogen gode restauranter i nærheden af Sunlit Stylishly Restored Victorian Home?
      Restauranter i nærheden af Sunlit Stylishly Restored Victorian Home omfatter Nayaab Buffet Restaurant og Domino's Pizza.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Sunlit Stylishly Restored Victorian Home Manchester

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk